Login

Hayatım Mesajımdır

Merhaba,

Hepimizin dünyaya geldiğimiz ilk andan itibaren hayata bir mesajı vardır aslında.

Bebekliğimizde acıktığımız için ağlarız, çocukluğumuzda isteklerimizin karşılanması için ya da sevilmek için farklı tepkiler veririz.

İlk gençlik yıllarımızda beğenilmek, dikkat çekmek için görüntümüzle veya davranışlarımızla kendimizi ön plana çıkarırız.

Veee yetişkin bir birey olduğumuzda da artık hayata vermek istediğimiz mesajın renkleri, tadı, kokusu ortaya çıkışı bambaşka bir şekle bürünür.

Bende bundan yıllar evvel dünyaya geliş amacımı sorgularken insanlara anlatmayı, bilginin paylaştıkça çoğalan bir güç olduğunu farkederek hayata vermek istediğim tüm mesajları kapsayan en güzel, en doyurucu işin eğitim vermek olduğuna karar vermiştim.

Blog aboneliği için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://azersinsarac.us18.list-manage.com/subscribe?u=00016246a176d907a55b4f1ad&id=694a71af61

Kimi insanlar hayata mesajlarını yaptıklarıyla verirler. Mahatma Gandhi’nin ”Hayatım Mesajımdır” sözü sanırım anlatmak istediğimi en sade haliyle ifade edecektir.

Bu düşünceden hareketle 2019’da Youtube kanalımda sizlerle birbirinden farklı içeriklerle, heyecanla ve mutlulukla paylaşmak üzere birlikte olmaya hazırlanıyorum.

Yeni gelen yılın içinde yaşadığımız gezegene huzur, barış, farkındalık getirmesini tek bir yürek olarak isteyelim. Çünkü sadece bir tane dünya var ve biz onu koruyacak, sahip çıkabilecek tek varlıklarız.

2019’a girerken önünüzde 2 tane seçim var. A ve B ya da siyah ve beyaz kadar net iki seçenek. Bu kadar basit.

Ya geçmişinize ait yaşayacaksınız ya da geleceğinize yönelik yaşayacaksınız. İkisi bir arada OLAMAZ!

Geçmişe ait olmak nedir?

Geçmişte olan bir takım kırgınlıklar, yaşadığınız kalp kırıklıkları, kendiniz hakkında aldığınız ve sizi sınırlayan kararlar vs.

Bunlarla ilgili bir şey yapmazsanız bu demektir ki hayatınız olabileceğinden çok daha küçük bir kutunun içinde devam edecek. Ne zaman ki bu sınırlamalardan sıkıldınız ve karar verdiniz ki ”evet geçmişime dönük değil, geleceğime yönelik yaşamak istiyorum” İşte o noktada demek ki bir değişime karar verdiniz.

O noktada demektir ki, dönüşüme karar verdiniz ve geleceğinize ait yaşamaya başladınız.

Göreceksiniz bu o kadar değen bir yolculuk ki…

2019 değişim ve dönüşüm yolculuğuna çıktığınız, o yolculukta sizi hayalleriniz ve hedeflerinizle buluşturan bir yıl olsun.

Mutlu günlere,

AzerşinS

30 Aralık 2018

0 responses on "Hayatım Mesajımdır"

Leave a Message

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir