Login

Hayatta müdahale edebildiğimiz tek şey: Kendimiz.

Azerşin Saraç , Eğitmen, İş Koçu ve Araştırma meraklısı bir anne. Marmara Çağdaş Bilimler Vakfı MBA Programında yüksek öğrenimini tamamladı. Müşteri yönetimi, satış, pazarlama, yöneticilik alanlarında çağrı merkezi, gayrimenkul ve sağlık turizmi sektörlerinde kurumsal deneyimler edinirken aynı zamanda eğitimciliğe de devam etti.

Sağlık Turizminde pazar payı yüksek ve Dünya’nın başkenti olma konusunda önemli bir yere sahip olan İstanbul’da faaliyet gösteren sektörün güçlü firmalarından Clinicexpert’ te büyük bir satış operasyonunun yönetimi ve satış, eğitim stratejilerinin kurulmasında önemli roller aldı. Hali hazırda sağlık turizminde faaliyet gösteren firmalara performans ve satış sistemlerinin yüksek volümlü olması için danışmanlık yapmaya ve eğitimler vermeye devam ediyor. 

Gayrimenkul sektörüne yönelik Sahibinden Satılık ( FSBO ) lardan Telefonda Randevu Alma ile ilgili eğitim hazırlayıp sunan Türkiye’deki en başarılı eğitimcidir. Bunu eğitimine girip yöntemleri uygulayanların başarı ortalamasının %98,5 olmasıyla kanıtlamıştır. 

RE/MAX Türkiye, ERA Türkiye ile eğitimci ve danışman olarak çalışmıştır. Halen sektördeki farklı markalarla danışman ve broker eğitimleri, bireysel ve /veya sınıf içi koçluk programlarına devam etmektedir. 

Satış arttırıcı performans sistemlerinin kurulması, eğitimler dizayn etme, recruiting koçluğu ve şirket kültürünün yapılandırılmasında rol almak gibi konularda hizmet verir.