Hayatta müdahale edebildiğimiz tek şey vardır: Kendimiz.

Eğitmen, İş Koçu ve Araştırma meraklısı bir anne. İstanbul’da doğdu. Hayrullah Kefoğlu Anadolu Lisesini bitirdi. Trakya Üniversitesi İşletmecilik bölümüne girdi, dikey geçiş ile Anadolu Üniversitesi Eskişehir İşletme bölümünü bitirdi. O dönemlerde İşletmecilik yüksek lisansı yapmak çok popüler olduğundan Marmara Çağdaş Bilimler Vakfı MBA Programında yüksek öğrenimini tamamladı. Müşteri yönetimi, satış, pazarlama, yöneticilik alanlarında kurumsal deneyimler edinmesinin ardından TMI’dan Eğitmenlik belgesini alarak PDR Group Telephone Doctor ‘da eğitimci olarak aynı zamanda girişimciliğe de adım attı. Girişimcilik hayatına eğitmenlikle beraber aynı zamanda pet sektörüne yönelik kedi – köpek mama satışı yapan bir mağazaya sahip olarak, bu mağazanın Türkiye’de e-ticaret yapan ilk 3 markadan birisi olması gibi bir başarıyı da eklemiştir.

Azerşin Saraç, 2015 yılında Çağrı Merkezi Operatörlüğü’nün Meslek Liseleri’nde ders olarak okutulmaya başlatılmasıyla ilgili Avrupa Birliği Projesi kapsamında bu eğitimleri veren Türkiye’de seçilmiş 3 eğitimciden birisi olmuştur. Uzman konuşmacılık ve danışmanlık konuları arasında; Satış Performansına Etki Eden Etkenler ve Motivasyon bazlı içerikler yer almaktadır

Yanısıra, gayrimenkul sektörüne yönelik Sahibinden Satılık ( FSBO ) lardan Telefonda Randevu Alma ile ilgili eğitim hazırlayıp sunan Türkiye’deki en başarılı eğitimcidir. Bunu eğitimine girip yöntemleri uygulayanların başarı ortalamasının %98,5 olmasıyla kanıtlamıştır.

Kişisel farkındalığın bireysel gelişimin önemli bir parçası olduğunun farkında olduğundan Profesyonel Koçluk, NLP eğitimlerini tamamlayarak koçluk yapmaya başlamıştır. Yanısıra Tom Ferry’den Gayrimenkul Danışmanı Rehberlik Programı, Aaron Sansoni’den Sattıkça Özgürleşirsin, Uluslararası POY Koçluk Tekniği Uygulayıcılık Programını aldı. UPInfo Haftalık iyi bilgi postası ile bloğunda her geçen gün artan okuyucularına haftalık yazılarını paylaşmaya devam ediyor. Paylaştıkça çoğalacağına inanan ve sizlerle buluşmanın heyecanını hep içinde taşıyan bir eğitimci ile tanışmaya hazır mısınız?
Mutlu günlere,

top
Master Visa Card